Hakkımızda

Oto Çekici ,firmasının kendine has hizmet anlayışı bulunması gerekmektedir. Antalya oto kurtarma firmalarının işi hayli zordur. İlçeler arası mesafelerin uzun olması araç sayısının fazlalığı, araç modellerindeki çeşitlilik diğer illere göre oldukça fazladır.Yapı işlerinin bir numaralı araçlarından biri olan vinç, ağır yükleri kaldırmada etkili ve pratiktir. İnşaat alanlarında, limanlarda iş yükünü hafifleten ve zamandan tasarruf sağlayan vinçler, günlük yaşamda etrafımızda görmeye alışık olduğumuz araçlardır. Vinçlerin etkili motor gücü sayesinde birçok iş kolaylıkla hallediliyor. Vinçlerin çok sık kullanılmasından ötürü günümüzde vinç kiralama sektörü oluşmuştur. Sektörde birçok firma, inşaat şirketlerinden kamusal kurumlara kadar geniş bir alanda vinç kiralama hizmeti veriyor. Antalya vinç kiralama piyasasında bilhassa aktif bir faaliyet döngüsü var. Kaldırma – indirme gibi tüm ağırlık işlerinde, Antalya kiralık vinç hizmetleri imdada yetişiyor. Yukarı, aşağı, yatay, dikey anlamda işlevsel hareket sistemiyle donatılmış olan vinç modelleri, 10 tondan daha fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.

Antalya kiralık vinç hizmetleri kapsamında şehir halkına sunduğumuz vinçlerin tümü, son teknoloji araçları olup, faaliyet alanlarında zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Vinç kiralamak isteyenler, sabit vinç ve portal köprü vinç modelleri arasında ihtiyaca göre seçim yapabiliyor. Sabit vinçler 10 ton ağırlığında taşıma kapasitesindeyken portal köprü vinçler ise 80 ton ve üzeri taşıma kapasitesiyle hizmet veriyor. İnşaat alanlarında, limanlarda yüksek kapasiteli vinçler, kaldırma ve indirme haricinde monte – demonte işlemlerini de rahatlıkla gerçekleştiriyor. Her arazi tipinde uygunluk gösterir ve fonksiyonel performans sergiler. Vinç çeşitleri arasında yer alan diğer modeller ise; pergel vinç, Gezer Köprülü Vinçlerdir. Gezer Köprülü Vinç, bin ve üzeri tonlarda ağırlık kaldırabilirken aynı zamanda kablo bağlantısı sayesinde uzaktan kumanda edilebiliyor. Pergel vinçler 5 ton ağırlığını taşıyabilir, 5 metreye kadar uzatılabilir, geniş açılarla çalıştırılabilir. Antalya vinç kiralama konusunda firmamız tüm vinç modellerine yer vererek ihtiyaca doğrudan çözüm sağlıyor.

Antalya kiralık vinç dendiğinde akla gelen isimlerden biri olmamızın sebebi kaliteli ve ekonomik iş anlayışımızdır. Sürekli gelişen ve büyüyen sektörde fahiş fiyatlarla fırsatçı bir hizmet politikası izleyen rakiplerine oranla daha ekonomik, daha geniş bütçelere hitap eden firmamız, Antalya genelinde faaliyet göstermeye devam ediyor. Antalya vinç kiralama ücretleri hakkında bilgi almak, ne tür bir vince ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için

İletişim

Gönder