Yol Yardım ve Oto Kurtarma Süreçi Nasıl İşler ?

Şehir içi veya şehir dışı, hiç fark etmeksizin yolda mahsur kalan araç modelleri, maksimum 2 saat içerisinde Antalya oto çekici firması tarafından çekilmektedir. Alanında ciddi anlama uzmanlığı yakalamış olan söz konusu kurum, aynı zamanda hızlı teknik desteği sayesinde de rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Kamyon, komyonet ve ticari araçlarda dâhil olmak üzere, tüm ürün modelleri için oluşturulan yol yardımı hizmeti kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca araç çeşitlerine özel olarak temin edilen ve akıllı teknolojiler ile üretilen çekiciler, düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Bu sayede nakliye sırasında güvenliği tehdit eden tüm etkenlerden ortadan kaldırılmaktadır.

Firmanın Özellikleri
  • Antalya oto çekici firması personelleri, alanında uzman olmakla beraber, indirme, yükleme veya kaldırma gibi işlemler konusunda da geniş bir tecrübeye sahiptir.

  • Söz konusu firma ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ayrıca geri ödeme noktasında da farklı çözüm yöntemleri tasarlanmaktadır.

  • Antalya oto çekici firması, araç yükleme işlemlerini 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlamakta ve arızalı aracın istenilen konumlara kadar götürülmesini sağlamaktadır.

  • Yeni teknolojiler ile üretilen farklı vinç modelleri ve aparatları, hiçbir araca zarar vermemektedir.

  • Antalya oto çekici firması, her araç türüne özel çözüm yöntemleri geliştirmekte ve bünyesinde görev yapan bireyleri düzenli zaman dilimlerinde eğitimlerden geçirmektedir.

İletişim

Gönder